Chcete levně bydlet? Prodej bytů Praha od úspěšných developerů. Vyzkoušejte také nové byty Praha. Pro více informací se podívejte na náš web. Více informací naleznete na stránkách webu. Partnerské weby:
Další zajímavé stránky

Rezidence Korunní

Developer: Sekyra Group, a.s.

Web projektu: www.korunnirezidence.cz

Rezidence Korunní je moderní projekt, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty v lokalitě Praha. Tento projekt byl dokončen v roce 2010 a díky své originalitě se zařadil mezi nejatraktivnější a nejžádanější objekty v Praze.

Vinohrady si oblíbili i známé osobnosti, například Miss ČR 2004 Jana Doležalová, fotbalista Patrik Berger nebo módní návrhářka Beáta Rajská. Rezidence Korunní se skládá ze tří specifických částí Boulevard, Villa a Industrial, které tvoří čtvercový půdorys, uvnitř kterého naleznete relaxační zónu se zelení, vodou a lavičkami. Pomocí interaktivní mapy si můžete vybrat konkrétní podlaží a byty Orionka. Tento projekt lemuje ulice Říčanská a Korunní.

Pro milovníky klidu a přírody doporučujeme zcela nový Projekt Rezidence Baarova, který se nachází na Praze 4. Všechny zajímavé Rezidence Praha naleznete na našem portálu.