Chcete levně bydlet? Prodej bytů Praha od úspěšných developerů. Vyzkoušejte také nové byty Praha. Pro více informací se podívejte na náš web. Více informací naleznete na stránkách webu. Partnerské weby:
Další zajímavé stránky

Rezidenční bydlení - Rezidence Praha

  • Máte rádi luxus a výjimečnost?

  • Hledáte příjemné bydlení v Praze?

  • Pak jste tu správně!

Rezidence Praha je nový web, který se zaměřuje na luxusní domy a byty v Praze. Slovo rezidence obvykle označuje vlastní obydlí vyslance, případně vrcholného představitele státu, na rozdíl od jejich vyslanectví a úřadů. Ze Spojených států se ovšem i k nám šíří význam rezidence jako luxusního obytného domu nebo bytu. Rezidenční čtvrť pak znamená čtvrť určenou pro bydlení. Rezidenční bydlení proto může být právě pro vás. Buďte výjimeční a dopřejte si luxus v kouzelné Praze.

Nechte se okouzlit Usedlostí Šafránka, kde na vás čekají nádherné byty. Pokud milujete centrum Prahy, pak jistě neodoláte Rezidenci Korunní, která se nachází na Vinohradech. Milovníci přírody pak budou nadšeni z Rezidence Baarova, která se nachází v Praze 4 a dominantou této rezidence je nádherný park. V nabídce je také Rezidence Kavčí Hory, s překrásným výhledem na panorama celé Prahy.